برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت سمندریل

مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سمندریل مرتبط با سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه 1398، با حضور سهامداران و حسابرس و بازرس قانونی شرکت در روز دوشنبه مورخ 19 خرداد 1399 در محل قانونی شرکت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه و پس از انتخاب رئیس و نظار مجمع، حسابرس و بازرس قانونی شرکت گزارش خود را در مورد صورت های سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 ارائه و عملکرد شرکت را در تطابق با قوانین و استانداردهای حسابداری همچنین تکالیف مجمع گذشته مطلوب ارزیابی نمود.

در ادامه جناب آقای طاهریان مدیرعامل شرکت سمندریل ضمن ارائه گزارش هیئت مدیره از عملکرد شرکت در سال 1398، تصریح کرد: در سالی سخت متأثر از تحریم های اقتصادی ظالمانه و به تبع آن کاهش تولید مشتریان عمده شرکت، در سایه الطاف حضرت حق و همدلی و تلاش خستگی ناپذیر تمامی ارکان شرکت، اهداف مفروض و پیش بینی شده در حوزه فروش و خدمات محقق گردید.

مدیرعامل سمندریل مهم ترین دستاورد شرکت در سال 1398 را، افتتاح و بهره برداری از فاز نخست بارانداز آپرین در بزرگترین بندر خشک مجاور پایتخت با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی، مدیران عامل شرکت های راه آهن ج.ا.ا و ایران خودرو دانسته و بیان نمود این مهم منجر به کاهش چشم گیر کرایه حمل محمولات و دیگر هزینه های مترتب بر آن و در نتیجه اقبال مشتریان به استفاده از خدمات شرکت شده و سمندریل را جزو معدود شرکت های دارای صفات 3PL قرار می دهد. وی با اشاره به بهره برداری از فاز دوم این پروژه در ماه های ابتدایی سال جاری ابراز امیدواری نمود فاز سوم این پروژه نیز تا پایان سال 1399 به بهره برداری برسد.

ایشان ضمن تشکر و قدردانی از آحاد دست اندرکاران شرکت سمندریل، افزودند درک متقابل بین تمامی ارکان مجموعه، برنامه ریزی های دقیق و پیگیری های مستمر در کمیته های مربوطه، منتج به افزایش چشمگیر بهره وری سازمانی و متعاقب آن  دستیابی به سودی مطلوب گردید.

وی درباره اهداف شرکت در سال 1399 گفت: حفظ و ارتقاء روند بهره وری سال گذشته، تکمیل پروژه های ناتمام، حضور در بازار حمل بین المللی کالا به عنوان یکی از فورواردهای رسمی راه آهن ج.ا.ا، راه اندازی قطار برنامه ای از بندرعباس به تهران و بالعکس برای اولین بار در کشور، گسترش فعالیت در بخش جاده ای و توسعه سبد خدمات ارائه شده به مشتریان را جزو اهم اهداف شرکت در سال جاری خواهد بود.

در پایان سهامداران ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب سمندریل در سال گذشته، در خصوص نحوه تقسیم سود حاصله و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی سالیانه می باشد، از قبیل انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی تصمیم گیری نمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار